niedziela, 13 listopad 2022 22:10

Forum Parafialnych Rad Duszpasterskich [PROGRAM]

Napisane przez ks. Michał Dąbrówka

W imieniu Biskupa Tarnowskiego serdecznie zapraszam wszystkich członków Parafialnych Rad Duszpasterskich na Forum Parafialnych Rad Duszpasterskich pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”, które odbędzie się 19 listopada br. na Arenie „Jaskółka” w Tarnowie.

Zgłoszenia można dokonać pod linkiem: https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/1103

Kapłanów proszę, by zabrali ze sobą albę i stułę koloru ZIELONEGO.

W czasie spotkania będzie można zakupić w bufecie kawę, herbatę, ciasto itp.

Udział w Forum jest bezpłatny, ale na koniec będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na jego organizację.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i współpracę.

ks. Michał Dąbrówka

PROGRAM FORUM PARAFIALNYCH RAD DUSZPASTERSKICH

9.00 – Powitanie uczestników

9.15 – Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża