środa, 17 sierpień 2022 10:12

Zmarła śp. Krystyna Tomczyk, mama ks. Jana - proboszcza w Trześni.
Pogrzeb śp. Krystyny odbędzie się w czwartek 18 sierpnia br. o godz.
11.00 w kościele parafialnym w Skopaniu (diec. sandomierska).

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym!

Ks. dr hab. Robert Kantor - kanclerz kurii diecezjalnej w Tarnowie

poniedziałek, 26 lipiec 2021 13:54

W dniu 25 lipca 2021 roku zmarł śp. Ks. dr Teodor Szarwark – emerytowany zastępca dyrektora Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej „Biblos”. Msza święta w Bazylice Katedralnej w Tarnowie we wtorek (27 lipca) o godz. 12.00. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Woli Rogowskiej we wtorek (27 lipca) o godz. 15.00, a następnie ciało śp. Księdza Teodora zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

czwartek, 11 marzec 2021 20:33

W dniu dzisiejszym została uruchomiona usługa poczty diecezjalnej.

System został uruchomiony na nowym serwerze z czystymi kontami. Adresy poczty, nazwy użytkowników i hasła pozostały niezmienione. Jeżeli pojawią się problemy z obsługa poczty prosimy o kontakt na adres

Firma OVH nie potrafi określić dokładnych zniszczeń po pożarze serwerowni w dniu 10 marca br. Z informacji jakie otrzymaliśmy, dopiero w przyszły poniedziałek mamy otrzymać informacje o losach naszego serwera. Jeśli, mimo wszystko, będzie możliwość pobrania danych z dotychczasowego serwera, będziemy sukcesywnie odzyskiwać dane i przegrywać do nowego systemu.

środa, 10 marzec 2021 13:01

W związku z zaistniałą sytuacją (pożar serwerownii OVH), dla bezpieczeństwa wiadomości, zalecamy w programie pocztowym (Mozilla Thunderbird) utworzyć w katalogu lokalnym, podkatalog (np. „Wiadomości bieżące) i skopiować  do tego katalogu wszystkie wiadomości z katalogu „Odebrane”. Informacja dotyczy kont skonfigurowanych pod protokołem IMAP.

środa, 10 marzec 2021 09:01

Ogień zniszczył serwery (i dane) klientów w bloku SBG2 serwerowni OVH w Strasburgu, a blok SGB1 jest częściowo uszkodzony. Pożar pojawił się w nocy, przyczyny nie są jeszcze znane. Octave Klabe, twórca OVH w wiadomości na Twitterze uspokoił, że w pożarze nikt nie zginął a klientom zalecił, aby wdrożyli swoje plany awaryjne.

Chociaż ogień nie zniszczył bloków SGB3 i SGB4, to z racji incydentu i one zostały wyłączone i nie zostaną uruchomione ponownie co najmniej do jutra.

Niestety właśnie na tych serwerach były umieszczone nasze strony parafialne oraz instytucji DT. Problem ten dotyczy także serwera poczty diecezjalnej.

Czym się to skończy, nie możemy teraz określić.

niedziela, 24 listopad 2019 21:53

Zmarła śp. Zofia Szkarłat - mama ks. Krzysztofa, proboszcza w Łysej Górze.

Pogrzeb śp. Zofii odbędzie się w poniedziałek 25 listopada br. o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Tęgoborzy.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym!

Ks. dr hab. Robert Kantor - kanclerz kurii diecezjalnej w Tarnowie.

piątek, 21 wrzesień 2018 23:03

Pogrzeb śp. Katarzyny odbędzie się w poniedziałek 24 września br. o godz. 14.00 w kościele parafialnym w Luszowicach. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym! Z wyrazami szacunku ks. Robert Kantor - kanclerz kurii