środa, 12 sierpień 2020 08:13

Nowa aplikacja aPPT

Napisane przez PPT

Jest już kolejna wersja aplikacji pielgrzymkowej. Tegoroczna, trzecia już wersja aPPT została opracowana specjalnie na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską.

Znajdziecie w niej wszystkie materiały opracowane na tegoroczną pielgrzymkę: znajdują się tam treści konferencji, informacje o patronie dnia, kerygmat, a także liczne modlitwy.

Ponadto znajdziecie tam informacje o trasie pielgrzymki, grupach oraz regulamin PPT. W tym roku nowością jest bezpośredni link do transmisji Mszy Świętych.

Pełna lista funkcjonalności aPPT:
- YouTube – to tutaj znajdziecie wszystkie transmisje Mszy Świętych podczas trwania PPT. Wystarczy wybrać tę opcję podczas trwania Mszy Świętej na pielgrzymim szlaku, a aplikacja przekieruje Was na kanał YouTube Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej, gdzie codziennie będzie transmitowana Msza Święta
- Konferencje – po wybraniu tej zakładki uzyskasz dostęp do, opracowanych na XXXVIII PPT, konferencji. Treści konferencji dostępne są zarówno w formie pisanej jak i czytanej.
- Św. Paweł – w tym roku pielgrzymkowym Patronem Dnia będzie jeden człowiek – św. Paweł. Każdego dnia będziecie mogli zapoznać się z różnymi aspektami jego życia z pomocą przygotowanych materiałów. Podobnie jak w przypadku konferencji – w formie pisanej jak i czytanej.
- Kerygmat – w tej zakładce znajdziesz materiały pozwalające na nowo poznać wszystkie podstawy naszej wiary.
- Różaniec – tutaj znajdziesz, opracowane na każdy dzień naszej pielgrzymki, rozważania tajemnic różańcowych.
- Liturgia Słowa – po wybraniu tej zakładki uzyskasz dostęp do Liturgii Słowa na każdy dzień tegorocznej pielgrzymki
- Modlitwy - jak sama nazwa wskazuje – w zakładce tej znajduje się zestaw modlitw, które możesz wykorzystać do lepszego przeżycia tegorocznej pielgrzymki.
- Informator – tutaj znajdziesz informacje o trasie tegorocznej XXXVIII PPT – jeżeli chcesz dowiedzieć się o jakich godzinach odbywać się będą Msze Święte, gdzie będą miały miejsce postoje i jak przebiega trasa pielgrzymki, to w tej zakładce znajdziesz wszystkie te informacje.
- Grupy – w tej zakładce znajdziesz najważniejsze informacje o wszystkich grupach naszej pielgrzymki.
- Trasa – po wybraniu tej zakładki wyświetli Ci się mapa z zaznaczonym przebiegiem trasy tegorocznej pielgrzymki.
- Regulamin PPT – jak sama nazwa wskazuje – w zakładce tej umieszczony został regulamin Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej
- Ustawienia – w tym miejscu możesz zmienić rozmiar czcionki w całej aplikacji, wybrać jeden z trzech dostępnych trybów wyświetlania (dostępne tryby to: standardowy, nocny i kontrastowy), a także zmienić ustawienia autostartu nagrań.

Ostatnio zmieniany niedziela, 16 sierpień 2020 18:32