środa, 10 listopad 2021 09:08

Wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taize w Turynie - informacje

Napisane przez Redakcja

Zbliża się termin kolejnego Europejskiego Spotkania Młodych Taize w Turynie. Dla osób, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, publikujemy informacje przekazane przez organizatorów Spotkania, a także Diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe ITER i Wydział Młodzieży.

1. Drodzy Przyjaciele!

Z wielką radością zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnym Europejskim Spotkaniu Młodych Taizé, które odbędzie się w tym roku w Turynie.

Od naszego ostatniego spotkania, we Wrocławiu, minęły już prawie dwa lata i mimo trudnej, covidowej rzeczywistości, wśród przyjeżdżającej do Taizé młodzieży, widzieliśmy niezwykłe owoce tamtych dni.

W okresie, w którym tak wiele osób odczuwa strach i izolację, spotkanie w Turynie będzie ważnym znakiem nadziei i zaufania dla młodych ludzi, dla Kościoła i dla całego społeczeństwa.

Jednocześnie, ze względu na wyjątkowe warunki zdrowotne, ogromnie ważne jest, aby każdy uczestnik ściśle przestrzegał zasad ustalonych przez lokalne władze, tak aby spotkanie mogło się odbyć w klimacie spokoju i bezpieczeństwa dla wszystkich.

Młodzież Turynu czeka na nas 28-go grudnia, lecz aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrowac do 15-go listopada na stronie www.taize.fr lub szybciej, kopjując link:

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości piszcie na adres:

Prosimy także śledzić najświeższe informacje na naszej stronie www.facebook.com/Taize.Polska

Pozdrawiamy Was gorąco i do zobaczenia w Turynie.

polscy bracia z Taizé oraz siostry urszulanki

2. Szczęść Boże!

Wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taize w Turynie będzie realizowany w naszej diecezji przy min. 40 osobach zapisanych.

Każdy uczestnik wypełnia umowę, którą należy odesłać na

(lub dostarczyć do Biura ITER, ul. Urszulańka 9 w Tarnowie)

Wpłata zaliczki do 3 dni od daty podpisania umowy, wpłata końcowa do 10.12.2021 na konto podane w umowie.

Jest możliwość dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji  - umowa opcje dodatkowe – w przypadku rezygnacji osoba może się ubiegać o zwrot wpłaconej kwoty bezpośrednio od ubezpieczyciela.

Zapytania prosimy kierować na     lub telefonicznie 728 817 147  i  736 622 333

Pozdrawiamy,

Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo-Turystyczne ITER
ul. Urszulańska 9, 33-100 Tarnów