czwartek, 09 listopad 2023 13:21

Zapraszamy na Rekolekcje powołaniowe „Oto Matka twoja”

Napisane przez Maciej Biedroń

Rekolekcje powołaniowe „Oto Matka twoja”

 

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie już po raz kolejny organizuje rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej 16+. Grupa Semeron, działająca w seminarium i odpowiedzialna za przygotowanie rekolekcji postanowiła tym razem zaprosić młodych do rozważenie swojego życia w kontekście życia Maryi. Stąd hasło rekolekcji: „Oto Matka twoja”. Tym razem rekolekcje odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie w dniach 15-17 grudnia 2023 r.

Tematyka rekolekcji doskonale wpisuje się w czas, w którym będą organizowane. Będą to rekolekcje przeżywane w Adwencie. Któż inny, jak nie Maryja uczy nas czuwania, rozważania, zwłaszcza w tym szczególnym czasie Adwentu. Ufamy, że będą to rekolekcje owocne dla tych, którzy odważą się i przyjmą zaproszenie, przede wszystkim Boga, ale i wspólnoty seminaryjnej, do udziału w tych rekolekcjach. Nie tylko modlitwa, ale i wspólny czas w seminarium w ciągu tych trzech dni rekolekcyjnych może stanowić wspaniałe duchowe i braterskie doświadczenie, które wielu młodym pomoże odczytać swoje powołanie.

Zapisów do udziału w rekolekcjach „Oto Matka Twoja” można dokonać za pośrednictwem kwestionariusza diecezjalnego, którego link znajduje się na plakacie. Zapisy do 10 grudnia. Wspólnota seminaryjna serdecznie zaprasza!

Żeby się zapisać kliknij tutaj:
https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/2125