JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

czwartek, 12 czerwiec 2014 10:29

V Mistrzostwa LSO o Puchar Beskidu

Napisane przez

puchar beskiduMinistranci Parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu oraz Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy serdecznie zapraszają do udziału w V Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej o Puchar Beskidu.

Puchar ten zostanie rozegrany dnia 21 czerwca 2014 roku w Dębicy o godzinie 9:00 na obiektach sportowych MKS przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II (pot. Mechanik) w Dębicy.

Mistrzostwa LSO o Puchar Beskidu to turniej adresowany do ministrantów wszystkich Parafii diecezji tarnowskiej. Zawody rozgrywane są tylko w jednej kategorii wiekowej: ministranci szkoły podstawowej kl. 3-6 (roczniki od 2001 do 2004). Turniej zostanie rozegrany na czterech boiskach. Drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników (system gry: 5 zawodników w polu + 1 bramkarz). Do Turnieju może zgłosić się maksymalnie 16 drużyn. Istnieje możliwość zgłoszenia dwóch drużyn z jednej Parafii.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 15 czerwca 2014 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń na stronie serwisu internetowego Mistrzostw: www.pucharbeskidu.pl

Obiekt: Dębica - Stadion MKS przy ZSZ nr 1 w Dębicy (pot. Mechanik)
Data: 21 czerwca 2014 r.
Godzina: 09:00
Organizator: Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu oraz Parafia Miłosierdzia Bożego w Dębicy
Dyrektor Turnieju: Ks. Andrzej Remut, Ks. Piotr Zając
Strona: www.pucharbeskidu.pl

W tym roku Puchar Beskidu zawita gościnnie u zeszłorocznych finalistów – Ministrantów z Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Okazja do tego jest szczególna, ponieważ naszymi rozgrywkami będziemy uczestniczyć w uroczystościach 30-lecia powstania tej Parafii. Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Piotrowi Zającowi oraz całemu komitetowi dębickiemu wraz z ppłk Marcinem Żalem, którzy dołożyli wielu starań, aby turniej mógł się odbyć. Niestety ze względu na bardzo niekorzystny kalendarz w miesiącu czerwcu niemożliwe było rozegranie zawodów w Nowym Sączu.

Drużyny z Nowego Sącza i okolic, które chciałyby uczestniczyć w rozgrywkach informuje, że zostanie zorganizowany z Nowego Sącz autobus, który zabierze chętnych i odwiezie po zakończonych zawodach. Księży lub opiekunów, którzy są zainteresowani takim transportem proszę o osobisty kontakt ze mną na . W treści maila proszę podać telefon kontaktowy, na który oddzwonię.

Ks. Andrzej Remut

Videorelacja z rozgrywek o Puchar Beskidu 2012.