piątek, 17 czerwiec 2022 10:09

III Pielgrzymka Rowerowa Rodzin - zaproszenie

Napisane przez Ks. Damian Migacz - diecezjalny duszpasterz kierowców

Duszpasterstwo Kierowców diecezji tarnowskiej wraz ze Stowarzyszeniem Beskidzkie Więzi oraz Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Nowym Sączu organizują po raz trzeci pielgrzymkę rowerową dedykowaną dla rodzin z terenu sądecczyzny. Zakończy się ona w Starym Sączu uczestnictwem w diecezjalnych uroczystościach Święta Rodzin pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża.

Nad całością pielgrzymki będzie czuwała sądecka policja zabezpieczając przejazdy pielgrzymów. Pielgrzymka rozpocznie się o godzinie 9:00 przy kościele św. Jana Pawła II w Nowym Sączu, gdzie uczestnicy podpiszą regulamin pielgrzymki i zostaną pouczeni przez funkcjonariuszy policji o przepisach bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Następnie ks. proboszcz Zbigniew Biernat pobłogosławi pielgrzymów, którzy wyruszą ścieżką rowerową prowadzącą z Nowego Sącza do ołtarza papieskiego w Starym Sączu. Będzie to znakomita okazja do tego, aby nawiązać relacje z innymi uczestnikami pielgrzymki, wypocząć w otoczeniu rodziny, aktywnie spędzić czas i duchowo przeżyć Dzień Pański - niedzielę.

Zapraszamy bardzo serdecznie całe rodziny. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Ostatnio zmieniany sobota, 18 czerwiec 2022 09:36