niedziela, 08 maj 2022 14:37

Brzesko. Finał diecezjalnych mistrzostw LSO

Napisane przez ks. Zbigniew Wielgosz / Tarnowski Gość Niedzielny
Brzesko. Finał diecezjalnych mistrzostw LSO ks. Zbigniew Wielgosz

Najlepsi pojadą do Kołobrzegu na ogólnopolskie zawody w piłce nożnej halowej.

 W Brzesku 7 maja zostały rozegrane mecze diecezjalnego finału mistrzostw LSO w piłce nożnej halowej. W turnieju wystartowało 48 drużyn w trzech kategoriach wiekowych: ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi.

Wyniki finału:

  • Ministranci: Tylmanowa (I miejsce), Ujanowice (II miejsce), Borzęcin Narodzenia NMP (III miejsce). Król strzelców: Kacper Dudek, najlepszy bramkarz: Karol Jagieła. 
  • Lektorzy młodsi: Mielec MBNP (I miejsce), Kamienica (II miejsce), Szczyrzyc (III miejsce). Król strzelców: Jan Opach, najlepszy bramkarz: Kacper Węgrzyn.
  • Lektorzy starsi: Ujanowice (I miejsce), Brzozowa (II miejsce), Tylmanowa (III miejsce). Król strzelców: Hubert Michałczyk. najlepszy bramkarz: Kamil Gawron.

Głównym miejscem rozgrywek były obiekty sportowe Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych. - Po kilku latach przerwy finał powrócił do naszego miasta. W tym roku jest on rozgrywany już po raz 15. Tyle samo lat ma Klub Sportowy „Jakub” przy naszej parafii i sanktuarium św. Jakuba. Cieszy, że diecezjalne zawody podkreślają nasz jubileusz - mówi ks. prał. Józef Drabik, kustosz sanktuarium św. Jakuba w Brzesku.

Aby przeczytać cały artykuł, zapraszamy na stronę Tarnowskiego Gościa Niedzielnego - kliknij TUTAJ.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 maj 2022 11:44

Szukaj w serwisie

Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Nowości w serwisie

logo DT 300

ADRES: KURIA DIECEZJALNA

33-100 Tarnów, ul. Piłsudskiego 6
tel. centrala 14-63-17-300, fax 14-63-17-309
e-mail:kuria(at)diecezja.tarnow.pl

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej diecezji tarnowskiej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

Polityka prywatności serwisu Diecezji Tarnowskiej

 

Please publish modules in offcanvas position.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Czytaj więcej Polityka prywatności Informację cookies strony internetowej zapewnia diecezja.tarnow.pl