niedziela, 05 czerwiec 2022 09:11

Już wkrótce Pielgrzymka Duchowieństwa Diecezji Tarnowskiej do Tuchowa

Napisane przez Ks. Grzegorz Ociepka - Wikariusz Biskupi ds. Stałej Formacji Duchowieństwa
Już wkrótce Pielgrzymka Duchowieństwa Diecezji Tarnowskiej do Tuchowa fot. ks. Marian Kostrzewa

Czcigodny Księże!

W imieniu Biskupa Tarnowskiego pragnę zaprosić na VI Pielgrzymkę Duchowieństwa Diecezji Tarnowskiej do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie, która odbędzie się w czwartek 9 czerwca br. w święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Główną intencją pielgrzymki jest prośba o nowe, święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne. Poniżej załączam szczegółowy plan Pielgrzymki.

Kapłanów, którzy w tym dniu mają zajęcia w szkole bardzo proszę, aby zwrócili się z prośbą do dyrekcji szkoły o zastępstwo lub urlop bezpłatny.  Dla zainteresowanych będą wydawane zaświadczenia o udziale w tym spotkaniu.

Zapraszam również do podjęcia pielgrzymki pieszej z Zawady. Wyjście sprzed kościoła o godzinie 6.00.

Po zakończonym spotkaniu Ksiądz Biskup zaprasza wszystkich kapłanów na wspólny posiłek. Z tego względu bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności za pośrednictwem formularza: https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/90 lub telefonicznie w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego.

Pozdrawiam, Szczęść Boże!

Ks. Grzegorz Ociepka

Wikariusz Biskupi

ds. Stałej Formacji Duchowieństwa